ANMAN SERVICE OÜ

MEIE TEENUSED

AnMan Service OÜ (Tallinn, Eesti) tegutseb Baltimaade logistiliste teenuste turul alates 2005.

Truck transport service

Transportation of any stores
Transport services of large and small stores in the countries of Europe, CIS and the Baltics

More..

Shipping

The regular sea transportation service between leading Russian and Baltic ports Container shipping between countries of Asia, America, CIS

More..

Rail transport service

Dumping prices
Rail transportation around the Europe, Russia, Asia and the countries of CIS

More..

Air transport service

Secure transportation of expensive cargoes Insurance of any goods consignment

More..

Stores transactions

Customs clearance

European Union countries

Gallery

Kompanii profiil

Transpordi ja lao logistika, veoste tolli vormistamine, välismajandustegevus

AnMan Service OÜ (Tallinn, Eesti) tegutseb Baltimaade logistiliste teenuste turul alates 2005. aastast. Ettevõte on professionaalne logistika ja veoste tolli vormistamise valdkonnas. Me tegeleme logistiliste ülesannete lahendamise ja veosevoogude vormistamisega Lääne- ja Ida-Euroopa riikide, SRÜ, Ameerika ja Aasia vahel.Ettevõte suutis saavutada edu ja usaldusväärse partneri reputatsiooni tänu suurele töökogemusele, professionaalsele personalile, oskuslikult üles ehitatud koostööskeemile, äris eetikareeglite järgimisele.

Ettevõttes töötavad vene keelt kõnelevate klientide ja partnerite teenindamiseks spetsialistid, kes töötavad välja ja koostavad dokumente vene keeles, vormistavad veoseid ja aitavad saata veosevoogu millisesse iganes maailma riiki.Veosevoo toetamiseks SRÜ-sse/SRÜ-st, samuti logistiliste ülesannete lahendamiseks ja veoste vormistamiseks tegutseb ettevõttes AnMan Service OÜ välismajandustegevuse osakond. Meie spetsialistidel on suur töökogemus ja head kontaktid rahvusvahelisel logistiliste teenuste turul, mis annavad aluse kõnelda antud valdkonna heast tundmisest.

Ettevõte püüdleb teenuste kvaliteedi täiustamise poole. Pidev teenuste spektri laiendamine aitab meil luua pikaajalise koostöö kaubandus-, tööstus- ja transpordiorganisatsioonidega.Ettevõtte tegevust juhitakse Muuga sadamast, mis kuulub Tallinna meresadama koosseisu. Sadam asub 17 km kaugusel Eesti pealinnast. Muuga on Läänemere kõige suurem ja sügavama veega sadam, see annab võimaluse võtta vastu praktiliselt igasuguseid laevu. Siin asub ka konteineriterminal, mis annab võimaluse teenindada Ro-Ro tüüpi meretransporti. Selle tulemusena on meil võimalus turul tõhusalt positsioneeruda. Geograafiline asend koos odavate kõrgeima taseme teenustega muudavad ettevõtte rahvusvahelisel logistikaturul konkurentsivõimeliseks.

Lisaeeliseks on suured võimsused ja teenuste kvaliteet. Peale selle on meil võimalus kasutada Muuga sadama kogu infrastruktuuri, mis hõlmab nii sügavaveelisi randumispaiku, külmladusid, suuri väljakuid veoste hoidmiseks kui mugavaid juurdepääsuteid. Samuti võivad meie kliendid kasutada vaba majandustsooni võimalusi, mille puhul tehinguid ei maksustata.

OUR PARTNERS


 

Viimased uudised

SAADA SÕNUM