ANMAN SERVICE OÜ

MEIE TEENUSED

AnMan Service OÜ (Tallinn, Eesti) tegutseb Baltimaade logistiliste teenuste turul alates 2005.

Autoveod

Mitmesugused veosepartiid.
Veoste väikeste ja suurte partiide veoteenused Euroopa, SRÜ, Baltimaade riikides

Täpsemalt..

Mereveod

Regulaarne ühendus olulisemate Vene- ja Baltimaade sadamatega. Komplekteeritud veoste transport ja multimodaalne kättetoimetamine

Täpsemalt..

Raudteeveod

Dumping-hinnad.
Veoste teostamine Euroopas, Venemaal, Aasias, SRÜ maades

Täpsemalt..

Lennuveod

Kallihinnaliste veoste transpordi usaldusväärsus. Pikaajalised lepingud juhtivate lennukompaniidega

Täpsemalt.

Laooperatsioonid

Tolli vormistamine

Euroliidu maades

Galerii

Kompanii profiil

Transpordi ja lao logistika, veoste tolli vormistamine, välismajandustegevus

AnMan Service OÜ (Tallinn, Eesti) tegutseb Baltimaade logistiliste teenuste turul alates 2005. aastast. Ettevõte on professionaalne logistika ja veoste tolli vormistamise valdkonnas. Me tegeleme logistiliste ülesannete lahendamise ja veosevoogude vormistamisega Lääne- ja Ida-Euroopa riikide, SRÜ, Ameerika ja Aasia vahel.Ettevõte suutis saavutada edu ja usaldusväärse partneri reputatsiooni tänu suurele töökogemusele, professionaalsele personalile, oskuslikult üles ehitatud koostööskeemile, äris eetikareeglite järgimisele.

Ettevõttes töötavad vene keelt kõnelevate klientide ja partnerite teenindamiseks spetsialistid, kes töötavad välja ja koostavad dokumente vene keeles, vormistavad veoseid ja aitavad saata veosevoogu millisesse iganes maailma riiki.Veosevoo toetamiseks SRÜ-sse/SRÜ-st, samuti logistiliste ülesannete lahendamiseks ja veoste vormistamiseks tegutseb ettevõttes AnMan Service OÜ välismajandustegevuse osakond. Meie spetsialistidel on suur töökogemus ja head kontaktid rahvusvahelisel logistiliste teenuste turul, mis annavad aluse kõnelda antud valdkonna heast tundmisest.

Ettevõte püüdleb teenuste kvaliteedi täiustamise poole. Pidev teenuste spektri laiendamine aitab meil luua pikaajalise koostöö kaubandus-, tööstus- ja transpordiorganisatsioonidega.Ettevõtte tegevust juhitakse Muuga sadamast, mis kuulub Tallinna meresadama koosseisu. Sadam asub 17 km kaugusel Eesti pealinnast. Muuga on Läänemere kõige suurem ja sügavama veega sadam, see annab võimaluse võtta vastu praktiliselt igasuguseid laevu. Siin asub ka konteineriterminal, mis annab võimaluse teenindada Ro-Ro tüüpi meretransporti. Selle tulemusena on meil võimalus turul tõhusalt positsioneeruda. Geograafiline asend koos odavate kõrgeima taseme teenustega muudavad ettevõtte rahvusvahelisel logistikaturul konkurentsivõimeliseks.

Lisaeeliseks on suured võimsused ja teenuste kvaliteet. Peale selle on meil võimalus kasutada Muuga sadama kogu infrastruktuuri, mis hõlmab nii sügavaveelisi randumispaiku, külmladusid, suuri väljakuid veoste hoidmiseks kui mugavaid juurdepääsuteid. Samuti võivad meie kliendid kasutada vaba majandustsooni võimalusi, mille puhul tehinguid ei maksustata.

MEIE PARTNERID


 

Viimased uudised

SAADA SÕNUM